Chaty Rozprávkovo

  Tatranská Lomnica 14599, Vysoké Tatry (Mapa)

Chaty Rozprávkovo sa nachádzajú v pokojnej lokalite Tatranskej Lomnice v Tatranskom národnom parku, len 400 metrov od železničnej stanice. Ponúkajú ubytovanie v 3 chatách s výhľadom na Lomnický štít, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko priamo na mieste.

Ponúkané služby:

Služby a vybavenie

  • Nefajčiarske izby
  • Bezplatné WiFi
  • Parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Rodinné izby

Chaty Rozprávkovo

Responsive image

V najmenšej chate sú k dispozícii 2 spálne, kompletne vybavená kuchyňa, krb, TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa. V stredne veľkej chate sa nachádzajú 4 spálne, 3 kúpeľne, kompletne vybavená kuchyňa, krb, TV s plochou obrazovkou a terasa. Vo veľkej chate so 4 spálňami a 2 kúpeľňami môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchyňu a relaxovať pri krbe, na balkóne alebo terase.

V okolí sa hostia môžu venovať rôznym aktivitám, napríklad cyklistike, lyžovaniu a pešej turistike alebo si zahrať golf v neďalekom golfovom klube Black Stork. Ubytovanie je vzdialené len 5 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Z ubytovania sa hostia jednoducho dostanú na niektoré zaujímavé miesta v okolí, ako je aquapark Aquacity Poprad, Spišský hrad či Belianska jaskyňa.