Hotel Taxis Bratislava

  Jaskový rad 9, Bratislava (Mapa)

Hotel Taxis leží približne 1 kilometer od historického centra Bratislavy a má veľmi dobré dopravné spojenie s centrom mesta, hlavnou stanicou, autobusovou stanicou, letiskom aj hlavnými dopravnými ťahmi v Bratislave. Taktiež predstavuje vhodný východiskový bod pre víkendové túry na Železnú Studničku, Kamzík, Biely Kríž a ďalšie prírodné pamiatky Malých Karpát.

Ponúkané služby:

Služby a vybavenie

  • Nefajčiarske izby
  • Bezplatné WiFi
  • Parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bar

Hotel Taxis Bratislava

Responsive image

Náš hotel je ideálnou voľbou pre aktívne strávenú dovolenku a taktiež poskytuje aj možnosť nerušeného oddychu počas poznávacích a školských zájazdov.

Naši hostia môžu využiť služby priľahlej hotelovej reštaurácie FUTBAL PUB Tribúna, kde ich čaká kontinentálna kuchyňa so starostlivo vybranými pivnými špecialitami, vynikajúce čapované pivko ako aj široké spektrum iných dobrôt a možnosť sledovania športových prenosov na tribúne vybavenej premietacím plátnom.

Samozrejmosťou je parkovanie zdarma priamo pred hotelom a tiež aj v uzavretom dvore hotela. Naším hosťom ponúkame pripojenie k vysokorýchlostnému internetu bez poplatku. K dispozícií máme aj ďalšie služby ako úschovu batožín, či ubytovanie domácich miláčikov.