Hotel West

  Kamzíkov vrch 3139, Bratislava (Mapa)

Hotel West sa nachádza v bratislavskom lesoparku Koliba - Kamzík, 10 minút cesty autom od centra mesta. Ponúka vám ubytovanie s bezplatným pripojením na internet, minibarom a so satelitnou TV.

Hotel West

Responsive image

Hotel West nájdete v malebnom prostredí malých Karpát priamo v srdci bratislavského lesoparku - Koliba a zároveň len 12 minút autom z/do centra mesta.

Tento rodinný hotel ponúka ubytovanie v 45-tich útulne zariadených izbách s výhľadom do lesoparku.Bonusom sú skvelé možnosti výletov po okolí či už pre peších turistov, bežcov alebo milovníkov cykloturistiky. Od hotela vedie mnoho turistických chodníkov na krátku ale aj celodennú túru. Kúsok od hotela sa nachádza lanovka, bobová dráha, televízna veža s úžasným výhľadom na celú Bratislavu.

Pre business klientelu je výhodou, že z hotela ste v meste autom za 12 minút ale zároveň si môžete užiť aj pobyt v prírode, bezproblémové bezplatné parkovanie, dobre fungujúcu wifi.

V hoteli sa nachádza obľúbená reštaurácia, ktorá ponúka špeciality nielen slovenskej ale aj celosvetovej kuchyne. Posedieť si môžete vnútri alebo na teraske s výhľadom na les a bratislavskú televíznu vežu.