Penzión Aja

  Ždiar 348, Ždiar (Mapa)

Ubytovanie v Ždiari - Penzión Aja v obci Ždiar poskytuje komfortné ubytovanie, ktoré spája miestnú pohostinnosť a goralskú architektúru. Romantika, rodina sú charakterovými vlastnosťami izieb odrážajúcich presvedčenie penziónu – nie len udržiavať vysoký štandard, ale penzión aj kontinuálne vylepšovať novým a inovatívnym zariadením pričom snahou je zachovať unikátnu príjemnú atmosféru.

Ponúkané služby:

Služby a vybavenie

  • Nefajčiarske izby
  • Bezplatné WiFi
  • Parkovisko
  • Rodinné izby
  • Reštaurácia

Penzión Aja

Responsive image

Lux apartmán pozostáva zo spálne, obývačky a vstupnej predsiene. Obývačka je prispôsobená aj požiadavkám rodín s dvoma deťmi a dá sa použiť, ako druhá spálňa .Kvôli Vášmu komfortu sú kúpeľne v každej izbe apartmánu. Jedna kúpeľňa je doplnená vaňou. Celková rozloha apartmánu je približne 54 m2.
Rodinný apartmán je určený najmä rodinkám s deťmi. Je zložený so spálne, detskej izby, predsiene. Príjemne Vás prekvapí najmä svojím zariadením.
Dvoj a trojposteľové izby. Penzión Aja v Ždiari Vám ponúka nerušene si vychutnávať pohodlie izieb zariadených štandardne a komforte. Vybavenie izieb spája tradičný štýl typický pre tento penzión s modernými prvkami a technológiami. Použitými materiálmi sú drevo, koža, moderné textílie a farebné odtiene.
Pri zariaďovaní každej izby v penzióne sme mali na mysli osobitne Vás, našich hostí. Počnúc príchodom na penzión, samotnými izbami sa Vám snažíme zabezpečiť bezchybnosť a jedinečnosť Vášho pobytu.